Zëdhënësja e PD-së, Dr. Ina Zhupa në pritje të ëmbël

615
Sigal

Dr. Ina Zhupa, zëdhënësja e PD, është në pritje të ëmbël. Burime  për “Telegraf” kanë bërë me dijë se zëdhënësja e partisë demokratike është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Nuk dihet ende gjinia e foshnjes që pritet të vijë në jetë por Ina Zhupa dhe bashkëshorti i saj janë shumë të lumtur. Mesa duket këto muaj do të jenë shumë të veçantë pavarësisht luftës së ashpër opozitare.