Zbulohet emri, kush është 49-vjeçari që u dhunua dhe u mor peng në Kamëz

331

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja horror e ndodhur sot në Kamëz, ku u dhunua dhe u mor peng një person.

Ai është shtetasi Jak Prenga.