Vritet me armë zjarri një 23-vjeçar në Bulqizë. Dyshimet e para

72

Një person është vrarë më armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Bulqizë.

Viktima dyshohet se është një 23-vjeçar dhe ende nuk dihen rrethana e ngjarjes, por mendohet se është vrarë aksidentalisht nga shoku i tij.

I riu kishte marrë një plagë në shpatull dhe ndërroi jetë rrugës për në spital. Ndërsa autori i dyshuar është shoqëruar në polici dhe po pyetët për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.