Vritet me armë zjarri 43-vjeçari në Shkodër

85

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mesditën e sotme Shkodrën ku është vrarë me armë zjarri një 43-vjeçar.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në Dajç, ku është qëlluar me armë zjarri duke gjetur për pasojë vdekjen shtetasi me inicialet R.Z.

Drejt vendit të ngjarjes është nisur policia që ka ngritur disa pika kontrolli në hyrje dhe dalje të qytetit.