Vrasja në Kavajë, Gjykata jep vendimin për pesë të arrestuarit

405
Sigal

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për pesë të arrestuarit pas vrasjes në Kavajë.

Gjykata jep “arrest me burg” për Ardian Dedejn, Eraldo Hykën, Qazim Merkajn, Marjus Aliun dhe Agron Kollçakun, që nuk ishte në gjykatë për shkak të gjendjes shëndetësore.

vijon…