VIDEO/ Me birra dhe këngë, shihni ç’bëjnë tifozët e Feynoordit në Tiranë

56
Sigal

Kryeqyteti shqiptar është në festë! Në rrugët e tij, tifozët holandezë kanë nisur festimet rreth 24 orë para startimit të finales mes Fejnordit dhe Romës në “Air Albania Stadium”.

Ashtu siç shihet edhe nga pamjet në video, tifozët holandezë po festojnë me birra dhe këngë në një nga rrugët më të njohura në Tiranë.