VIDEO/ Gruaja nuk përmbahet, qëllon me grushte bashkëshortin e saj në plazh

96
Sigal

Një debat mes një çifti duket se ka degraduar duke u shëndrruar në një arenë grushtash dhe shuplakash.

Në Ataturk, Turqi, një grua me katër shoqe, të ulura së bashku i bërtitën burrit përballë saj. Ai donte të qetësonte miqtë e tij, të cilët mallkonin dhe fyenin njëri-tjetrin.

Menjëherë më pas gruaja e ka goditur me shuplaka, grushta dhe shqelma burrin që ecte drejt saj.