Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, ka të plagosur

96
Sigal

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në Tiranë. Dyshohet se nga të shtënat ka dhe të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur tek pallati i quajtur ”Grand” në Njësinë Nr.2.