VIDEO/ Aksident në autostradën Laç – Mamurras, përplen dy mjete

175
Sigal

Një aksident ka ndodhur në autostradën Laç- Mamurras.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Siç duken edhe nga pamjet të përfshirë në aksident janë dy kamionë.

Aktualisht nuk dihet ende nëse ka persona të plagosur.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendgjarje. Nga përplasja e mjeteve është krijuar trafik i rënduar në autostradë.