Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për një person të plagosur

51
Sigal

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mëngjes në Tiranë.

Policia ka marrë njoftim për të shtënat pas një konflikti në zonën e ish-Parkut të autobusëve.

Nga të shtënat dyshohet se ka mbetur i plagosur një person me armë zjarri.

Policia nuk ka informacion për ngjarjen ende.

Forcat e rendit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.