Reshje të mëdha shiu, makina me shpejtësi ‘skëterrë’ rrëshqet dhe bie në kanal në aksin Gjirokastër-Tepelenë

137
Sigal

Del nga rruga një ‘Reno clio ne aksin Gjirokastër-Tepelenë , në vendin e quajtur Gërhot. Si pasoje e rreshjeve të shiut dhe e shpejtësise makina ka rënë në kanalin anësor të aksit.

Nga ky aksident ka vetëm dëme materiale të konsiderueshme ndërsa drejtuesi i mjetit ka vetëm pak shembje.