Qytetarja proteston nudo në sheshin ‘Skënderbej’, kundër abuzimeve seksuale

290
Sigal

Në Tiranë po zhvillohet një marshim protestë kundër abuzimit seksual, pas abuzimit me 15-vjeçares në Mirditë nga 5 burra.

Një qytetare ka protestuar në sheshin ‘Skënderbej’, nudo kundër abuzimit seksual. Vajza shihet me një pankartë në dorë dhe tërësisht nudo.