Protestuesit hedhin bojë mbi Kryeministrinë

409
Sigal

Mijëra shqiptarë janë bërë bashkë në protestën e katër kombëtare të opozitës kundër qeverisë ”Rama 2”. Protestuesit kanë hedhur bojë mbi kryeministrinë. Simpatizantët kanë qëlluar me bojë blu dhe të zezë. Ndaj godinës janë hedhur edhe fishekzjarrë.