Presidenti Meta në “Opinion”, rekord audience

438
Sigal

Presidentit Ilir Meta i ftuar në emisionin “Opinion” ka bërë deklarata të forta lidhur me shkeljet kushtetuese të qeverisë “Rama”. Ai ka folur për manifestimin e 2 marsit dhe arsye se përse qytetarët janë kundër sjelljes së qeverisë për kapjen e gjithë institucioneve.

Intervista e kreut të shtetit të ketë mbërthyer para ekraneve shumicën e shqiptarëve.

Të dhënat e kompanisë “Telemetrix” tregojnë se emisioni “Opinion” me kreun shtetit ka qenë më i ndjekuri ditën e sotme, duke tejkaluar jo vetëm emisionet e sotme në gjithë mediat.