Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar së fundmi një denoncim të ardhur sipas tij nga inspektor policie. Sipas oficerit, policia e Bilishtit në bashkëpunim me atë të Korçës bën transportin e klandestinëve, ndërsa thotë se u rregullon dokumentet për azil kundrejt pagesës 500 euro për person.

Denoncimi:

Narkopolicia organizon trafikun e refugjateve!

Lexoni denoncimin e oficerit dixhital. sb

Pershendetje dokto po punoj inspektor ne polici nuk me kane vene fshesen akoma partia socialiste.skandal policia e shtetit BILISHT-KORCE po bejne transportin e klandestineve pasi keta te fundit kalojne kufirin e gjelber policia i mer dhe iu ben letrat per azil politik kundrejt pageses 500 euro per person me pas policia e bilishtit i shoqeron me fugon tek policia e korces ku policia e korces i mer kundrejt pageses dhe i con ne kampin e babrru tirane.ne tirane klandestinet qendrojne 1 dite dhe shoqerohen perseri deri ne kufi me malin e zi.e thene me thjeshte policia mer lek per letrat e azilit dhe per transportin e klandestineve.publikoje doktor shume respekte.anonim ju lutem se me heqin nga puna.