Po lahej në pishinë, humb jetën turisti 18-vjeçar në Vlorë

119
Sigal

Një shtetas polak ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta në pishinën e një hoteli në Vlorë. Turisti 18-vjeçar polak ka qenë duke notuar me prindërit.

Për një moment prindërit kanë dalë të pinë një cigare dhe kur janë kthyer e kanë gjetur në fund të pishinës. Kur ka mbërritur ambulanca i riu nuk ka shfaqur shenja jete.