Plagosi kryebashkiakun e Divjakës dhe shoferin e tij me thikë, arrestohet autori, ish-punonjës i… (Emri)

97
Sigal

Identifikohet dhe arrestohet autori i dyshuar i plagosjes së kryebashkiakut të Divjakës Fredi Kokoneshi dhe shoferit të tij.

Sipas policisë autori i plagosjes është Erges Xhelili, ish-punonjës IT i bashkisë Divjakë.

Kreu i bashkisë Divjakë është në spital jashtë rrezikut dhe nën kujdesin e mjekut.