Përmbyset makina, mbetet e plagosur një vajzë

348
Sigal

Një aksident i rëndë raportohet të këtë ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Një makinë është përbysur dhe si pasojë ka mbetur e plagosur një vajzë.

Mësohet se mjeti tip “Ford” me targa “EL 4476 C” është kthyer përmbys teksa është përplasur me anësoren e rrugës.

Vajza është dërguar me urgjencë në spital.