Përfshihet nga flakët banesa pranë burgut të grave, zjarrfikësja në vendngjarje (Detaje)

190
Sigal

Një banesë përfshihet nga flakët pranë burgut të grave në Tiranë. Raportohet se zjarrfikësja dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes. Ende nuk ka të dhëna për persona të lënduar.

Ndëresa pritet të zbardhen shkaqet e përfshirjes nga flakët të banesës, nëse ka qenë një zjarrvënie e qëllimshme apo diçka e nddhur aksidentalisht.

Vijon…