Partia e Lirisë ndez motorët, sot takimi me strukturat e kryeqytetit. Meta: Nga nesër Tirana e para në shembjen e tiranisë!

168
Sigal

Ilir Meta ka bere sot me dije se partia qe ai drejton do te mbaje sot pasdite takimin e parë me strukturat e kryeqytetit.

“Sot në orën 18:30, takimi i parë me strukturat dhe përfaqësuesit e Partisë së Lirisë për kryeqytetin.

Ndezim motorët dhe bashkojmë energjitë: Nga nesër Tirana e para në shembjen e tiranisë! ✌️🇦🇱

Takimi #LIVE!”