Pamje të rënda/ Protesta te Astiri ,njerëz të shtrirë në tokë

492
Sigal

Për më shumë se dy orë vijon protesta te “Unaza e Re” dhe  nuk ka munguar përplasja mes policisë dhe banorëve. Disa protestues janë shoqëruar në polici, mes tyre edhe ish-deputeti Klevis Balliu.

Nga fotot shihet se disa banorë janë shtrirë në toke .