Njoftim i OSHEE: Po kryejmë punime, ja në cilat zona në Tiranë do të stakojmë energjinë elektrike

66

OSHEE me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se lajmëron se nesër do të ketë stakime energjie në disa zona të Tiranës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, do të ketë stakime energjie në disa zona të Vorës, Farkës, Ndroqit etj.

Postimi i OSHEE:  

Pershendetje. Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 3 korrik

Për shkak të punimeve të planifikuara në një nga fiderat e NST Vorë dhe NST Ndroq, do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

10:00-14:00

Gërdec, Marqinet

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Siri Kodra”, rruga “Besa”, fshati Çekë

09:00-14:00

Mullet

10:00-13:00

Pjesërisht zona e Farkës