Një automjet përfshiret nga flakët në Fier, ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes

241
Sigal

Pasditen e sotme, një automjet është përfshirë nga flakët në Fier.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “15 Tetori” ndërsa mjeti ka qenë në parkim.

Zjarrfikësja ka bërë të mundur shuarjen e zjarrit dhe parandalimin e përhapjes së flakëve te dy makina të tjera që ishin parkuara ngjitur me të.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit ndërsa policia e mbërritur në vendngjarje ka nsiur hetimet.