FOTOT/ Mbulohet nga bora qyteti i Korçës, temperatura arrin deri në -3 gradë celsius

100
Sigal

Qyteti i Korçës mbulohet nga dëbora.

Reshjet kanë nisur që prej orës 7:30 të mëngjesit të sotëm ndërsa temperatura mesatare shkon deri në -3.

Kontraktorët janë në gatishmëri për mirëmbajtje dimërore.

Në aksin Korçë-Pogradec në afërsi të Qafë-Plloçës po kriposet pasi dhe ky aks është përfshirë nga reshjet.

FOTOT/ Mbulohet nga bora qyteti i Korçës, temperatura arrin deri

FOTOT/ Mbulohet nga bora qyteti i Korçës, temperatura arrin deri

FOTOT/ Mbulohet nga bora qyteti i Korçës, temperatura arrin deri

FOTOT/ Mbulohet nga bora qyteti i Korçës, temperatura arrin deri

FOTOT/ Mbulohet nga bora qyteti i Korçës, temperatura arrin deri