Ngjarje e rëndë/ Vetëvritet me armë një grua, policia jep detaje

59
Sigal

Një grua raportohet se ka vrarë veten me armë gjahu në Mamurras.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 22:20 dhe sipas policisë ka humbur jetën shtetasja me inicale A.SH, 59 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.