Ndryshime në komisariatet e Tropojës, Lezhës dhe Kukësit, kush janë shefat që ‘vijnë dhe ikin’

369
Sigal

Burime bëjnë me dije se janë ndryshuar shefat e komisariateve të policisë në Tropojë dhe në Kukës.

Nik Nikolla i Tropojës shkon në Lezhë ndërsa i Lezhës Agron Kurti nga Lezha caktohet në Kukës, ndërsa Arben Kalaja shef i komisariatit të Kukësit shkon në drejtorinë e përgjithshme të policisë.

Ndërkohë në krye të komisariatit të Tropojës do të jetë Arian Dumi.

Ndryshimet nëpër komisariate vijnë pak ditë pas policia ka nisur disa aksione në të gjithë vendin.