Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, një i plagosur

58
Sigal

Një aksident ka ndodhu këtë të Enjte në rrugën Gjirokaster-Tepelenë pranë fshatit Picar.

Mësohet se një automjet tip “Benz 250” ka dalë nga rruga duke përfunduar ne kanal.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes për të mësuar rrethanat e aksidentit.