LAJM I FUNDIT/ Vritet me thikë një person në Maliq

82
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq ku një person është goditur me thikë dhe më pas ka ndërruar jetë. Mësohet se viktima ka ndërruar jetë në spital.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Rëmbec të Maliqit. Aktualisht nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës.