Kërcet arma në Don Bosko, dyshohet për një viktimë e dy të plagosur

140
Sigal

Mbrëmjen e sotme ka patur të shtëna me armë zjarri në Don Bosko.

Nga informacionet paraprake dyshohet për të 2 të plagosur.

Në vendngjarje kanë mbërritur mbi 6-7 makina policie dhe 3 ambulanca.