Sigal

Teksa të gjithë besimtarët muslimanë kanë festuar ditën e sotme festën e Kurban Bajramit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka cilësuar këtë si ditë të veçantë feste e urimi mes miqsh.

Presidenti Meta ka publikuar në profilin e tij në rrjetin social Facebook, një foto ku shihet i shoqëruar nga familja dhe disa miq. “Nga Brezovica në Prevallë sot një ditë e veçantë feste dhe urimi mes miqsh!”- është shprehur kreu i shtetit.