Sigal

Një 55-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30, në lagjen 11 Janari.

Viktima i identifikuar si shtetasi me iniciale Q.K, dyshohet se është vetvrarë me armë gjahu në banesë.

Në momentin e ngjarjes, ai ka qënë vetem në banesë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.