Krimi në banesën e ish-të dashurës, kush janë viktima dhe i plagosuri

314

Nje krim i rende tronditi Kavajen pas mesnate, ku një person ka mbetur i vrarë, ndërsa një tjetër është plagosur.

Krimi ndodhi pas një sherri në banesën e një gruaje në lagjen numër 2 të qytetit, nderkohe qe jane identifikuar edhe viktima dhe i plagosuri.

I pajete mbeti Dritan Haxholli, me te cilin gruaja kishte lidhje dashurie, por qe disa jave me pare i kishte dhene fund. Haxholli nuk e kishte pranuar ndarjen dhe e shqetesonte te rene vazhdimisht.

Polici i plagosur është Bledar Toci, i cili mbremjen e djeshme ishte thirrur ne banese nga gruaja e re per ndihme, pasi atje do shkonte per tu sqaruar edhe Haxholli.

Por qe ky i fundit ka hyrë në banesën e ish-të dashurës dhe ka qëlluar me armë, duke plagosur policin e burgjeve Bledar Toci.

Me pas, ky sic ka njoftuar edhe policia, ka nxjerre armen e sherbimit dhe e ka qelluar duke e lene te vdekur ne vend.

Keto jane fotot e viktimes dhe te plagosurit

Bledar Toci
Bledar Toci
Bledar Toci
Bledar Toci
bledar3
viktima
viktima
viktima