Ish-Kryeministri Berisha, sot 73 vjeç!

443
Sigal

Ish-Kryeministri Sali Berisha sot feston 73-vjetorin e lindjes dhe ka hyrë në vitin e katërt të vjeshtës së tij, sikurse thotë edhe vet.

Në një postim në Facebook, Berisha ka shprehur mirënjohjen për familjarët dhe të afërmit e tij, si edhe për mbështetësit.

“Miq, sot 73 vjeç! Hyra ne vitin e katert te vjeshtes time si pranvere! Mirenjohje te pakufishme per familjen time dhe te gjithe ju. Lavdi Zotit! Paçi bekimin e Tij! Sb”, shkruan ish-Kryeministri Sali Berisha.