Humbi ekuilibrin dhe ra nga ura në Ballsh, ndërron jetë në spital 71-vjeçari (EMRI)

64
Sigal

Ngjarje e rende ne Ballsh.

Sot rreth orës 10:40, në lagjen “5 Shkurti”, Ballsh, dyshohet se ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga ura, shtetasi Bashkim Caushaj, 71 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.