Grabitet banesa në Korçë, maskat terrorizojnë…

399
Sigal

Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë kryer një grabitje mbrëmjen e sotme në një shtëpi në fshatin Çiflig të Korçës.

Grabitësit janë futur në banesë, ku të pranishëm kanë qenë edhe familjarët.

Policia ka nisur hetimet, ndërsa nuk dihet sasia e parave të grabitura.