Furgoni bie në humnerë, dyshohet për viktima

333

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në dalje të Librazhdit.

Një automjet i llojit furgon, me ngjyrë të bardhë, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumë nga një humnerë mbi 50 metra.

Dyshohet për viktima.

LAJM NË PËRDITËSIM…