FOTO/ Përplasen gjashtë makina, kaos në autostradën Tiranë-Durrës

60
Sigal

Një aksident masiv ka ndodhur këtë të martë në autostradën Tiranë- Durrës.

Në këtë aksident janë përfshirë gjashtë automjete.

Nga fotot shikohen makinat e përplasura njëra me tjetrën dhe kaosi që kanë shkaktuar në autostradë.

Ndër të tjera fatmirësisht mësohet se nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar, vetëm dëme materiale.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.