Flakë e tym në qiell, digjet trajleri në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi (Video)

100
Sigal

Digjet një trajleri në autostradën Tiranë-Durrës. Në pamjet  shihet se flakët janë masive dhe tymi ka mbuluar zonën.

Rimorkioja e trajlerit duket teksa digjet nga zjarri që vijon ende. Qarkullimi në autostradë është bllokuar për minuta të tëra.