E martë pa reshje

500
Ditën e martë, datë 21 nëntor, nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark), njofton IGJEUM.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 3 °C / 14 °C
në vendet e ulta: 1 °C / 11 °C
në vendet malore: – 4 °C / 7 °C.
Era pritet të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare.


Sigal