Dy turistë të huaj humbin në Valbonë, policia nis kërkimet

139
Sigal

Dy turistë të huaj kanë rezultuar të humbur në zonën e Valbonës. Sipas News24, turistët janë një rus dhe një suedez, të cilët kanë humbur kontaktet nga dita e djeshme.

Menjëherë janë njoftuar forcat e policisë, të cilat kanë nisur kërkimet