Sigal

Katër persona janë vënë në pranga në Tiranë dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi janë kapur në flagrancë duke trafikuar një sasi prej 67 kilogramësh kanabis sativa.

Burime zyrtare nga policia thanë se arrestimet janë bërë gjatë operacionit të koduar ‘Zallmneri’.

Sipas policisë, të arrestuarit janë:

Xhevahir Lusha, 47 vjeç, banues në Tiranë.

Ilirjan Selimi, 34 vjeç, banues në Tiranë.

Ervin Lika, 30 vjeç, banues në Tiranë.

Besnik Lika, 26 vjeç, banues në Tiranë.