Deputetit të PD-së, Arben Ristani, i garbitet banesa në Gjirin e Lalzit

762
Banesa e deputetit të Partisë Demokratike, Arben Ristani është grabitur gjatë orëve të vona të mbrëmjes. Mësohet se grabitësit kanë thyer xhamat për të hyrë brenda banesës, ndërkohë që ende nuk dihet se çfarë kanë marrë prej aty. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rastit.