Dalin fotot, kush është i riu që u gjet mbrëmë i plagosur në makinë te ‘Komuna e Parisit’

75
Sigal

I riu që shihni në foto është Redi Balla, i cili u gjet i plagosur në rrethana ende të paqarta brenda mjetit të tij. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit.  22-vjeçari është plagosur në këmbë, ndërsa ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Siç shihet edhe nga fotot që qarkullojnë në rrjetet social

Fill pas ngjarjes, shërbimet e Policisë bënë rrethimin e zonës dhe po vijuan kontrollin e saj për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentin e plotë të saj.