Bllokohet trafiku në Golem, radhë kilometrike për t’u kthyer në Tiranë

190
Sigal

Fundi i javës ka sjellë sërish trafik të rënduar në disa akse të vendit, sidomos përgjatë bregdetit. Këto foto tregojnë radhët kilometrike të makinave në zonën e Golemit, për t’u kthyer në Tiranë. Duket se moti me luhatje ka bërë që pushuesit të çohen më shpejt nga plazhi dhe të rikthehen në kryeqytet. Radhë të gjata makinash u raportuan pak më herët edhe në zonën e Orikumit në Vlorë.

Bllokohet trafiku në Golem, radhë kilometrike për t'u kthyer

Bllokohet trafiku në Golem, radhë kilometrike për t'u kthyer