Automjeti merr flakë në ecje e sipër, shkrumbohet e tëra

43

Mbrëmjen e kaluar, në fshatin Panaja ka marrë flakë në ecje e sipër dhe është djegur tërësisht automjeti tip Ford Mondeo, në pronësi të shtetasit I.Sh.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se shkaku është akaidental për shkak të një defekti teknik të automjetit.