Automjeti përplas një grua në Novoselë

494
Sigal

Një tjetër aksident ka ndodhur në Novoselë.Raportohet se makina ka përplasur një këmbësore e cila është nisur drejt spitalit rajonal të Vlorës dhe është jashtë rrezikut për jetën.Policia ka mbërritur në vendgjarje për të verifikuar shkaqet në të cilat ka ndodhur aksidenti.