Arrestohet 20-vjeçari në Elbasan, iu gjetën drogë, armë e plumba në banesë

66

Një 20-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit. Ngjarja ka ndpdhur mesditën e sotme.

Mësohet se 20-vjeçari është arrestuar pasi në banesën e tij e tij, janë gjetur armë zjarri, plumba dhe një sasi lënde narkotike.

Për këtë arsye, ai është vënë në pranga dhe është dërguar në komisariatin e Elbasanit. Nuk dihet nëse i riu, identeti i të cilit nuk bëhet me dije, ka marrë pjesë në ngjarje të tjera të ndodhura në qytetin e Elbasanit.