Aksidentohen dy makina në Shëngjin

65
Sigal

Pak minuta më parë një aksident ka ndodhur në Shëngjin, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Sipas mediave, automjete janë përplasur në afërsi të portit të Shëngjinit. Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje.