Aksidenti fatal në Fushë Krujë, 17-vjeçari i shpëton jetën dy personave

348
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Fushë-Krujë.

Menjëherë pas aksidentit ka qenë një 17 vjeçar, ai që ka ndërhyrë menjëherë duke u shpëtuar jetën dy personave që ndodheshin në makinë, ose aksidenti do të ishte fatal për jetën e tyre.

Mësohet se personat e plagosur janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Nuk dihet kush është 17-vjeçari që u shpëtoi jetën.