Aksident në Vlorë / 18-vjeçari humb kontrollin e mjetit

302
Sigal

Një aksident është regjistruar këtë të enjte në qytetin e Vlorës.

Një 18-vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Ai mori dëmtime të lehta nga përplasja dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.